Dlaczego warto zdecydować się na instalację sauny domowej?

Zażywanie kąpieli w saunie oznacza szereg dobroczynnych właściwości, które wpływają zarówno na ciało, jak i naszą psychikę. Wśród zalet korzystania z sauny można wymienić między innymi obniżenie ciśnienia krwi, poprawę pracy serca oraz ogólnej wydolności organizmu, a także zmniejszenie poziomu odczuwanego stresu. Korzyścią płynącą z kultywowania jednej z najważniejszych z fińskich tradycji jest również oczyszczenie organizmu z toksyn, które to powoduje mniejszą zapadalność na choroby. Z tych względów warto przyjrzeć się rozwiązaniu, jak jest sauna w domu. Co istotne, obalamy mit, że sauna domowa oznacza duży koszt.

Jako że posiadanie sauny w domu to marzenie wielu osób, które pragną zadbać o swoje zdrowie oraz zawsze mieć możliwość zrelaksowania się po dniu pełnym pracy, sauny znajdujące się w asortymencie naszego sklepu są dostępne w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Wieloletnie doświadczenie zawodowe oraz obszerna wiedza pracująca w naszej firmie specjalistów pozwoliła nam na stworzenie unikalnych produktów spełniających światowe standardy jakości i bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami przygotowanej przez nas oferty saun wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Sauna domowa koszt budowy
Sauna w domu koszty budowy

Budowa sauny domowej - co składa się na jej koszt?

Kąpiel w saunie fińskiej jest bez wątpienia niezwykłą rozkoszą zarówno dla ciała, jak i dla duszy. Niemniej jednak, aby sauna funkcjonowała niezawodnie oraz tym samym zapewniała wysokie bezpieczeństwo użytkowania, powinna posiadać korzystne parametry techniczne oraz być wykonana w solidny sposób. Materiały, które zostały użyte w trakcie produkcji (przede wszystkim drewno na przykład świerk skandynawski, jodła, cedr kanadyjski), a także sposób wykończenia, dodatkowe wyposażenie oraz piec wpływają na wielkość kosztów związanych z sauną domową.

Eksploatacja sauny domowej to niewielki koszt

Decydując się na zakup sauny domowej warto również uwzględnić koszt jej eksploatacji - jego wielkość zależy przede wszystkim od wydajności zamontowanego pieca oraz rozmiarów zainstalowanej kabiny. Równie ważnymi czynnikami są długość zażywanych kąpieli, a także ich częstotliwość. Pragniemy podkreślić, że w przygotowanej przez nas ofercie znajdziesz nowoczesne piece, które dzięki temu, że pracują w oparciu o innowacyjne technologie, nie zużywają dużej ilości prądu. Używając ich kąpiel w saunie nie będzie energochłonna oraz dostarczy Ci niezwykłej przyjemności, ułatwiając przy tym rozluźnienie mięśni oraz pomagając zapomnieć o codziennych troskach.

Kąpiel w saunie we własnym domu – koszty, które warto ponieść

Kąpiel w saunie we własnym domu to niezwykła przyjemność, która ma pozytywny wpływ zarówno na zdrowie, jak i na samopoczucie człowieka. Regularne korzystanie z niej pomoże Ci oczyścić Twoje ciało i umysł.

Jeżeli chcą Państwo poznać całkowity koszt przygotowania sauny i jej profesjonalnego montażu – zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktowego.

Wnętrze sauny domowej